Štěstí dneska přeje mrchám

15. července 2012 v 12:48 | J. |  Život a deník J.
(Pozn. na začátek: Vysvětlivky iniciálů najdeš v menu)

Asi každý má nějakého dobrého přítele, kterému se svěřuje úplně se vším a tráví spolu většinu volného času. Teda, skoro každý, já ne. Měla jsem takovou kamarádku, ale stačil jí jen jeden "privát" u mě doma s klukem, co se mi líbil, aby to celý zahodila pro pitomej sex s ním (vlastně bych jí měla bejt vděčná, že mi ho "přebrala", protože se z toho kluka vyklubal pěknej blbeček, ne, blbeček je moc slabý slovo, ale nechci bejt tak sprostá, jak by si zasloužil.) Ukázalo se, že má holku a P. se bála, že je těhotná. Přála jsem jí to. Nejsem na to sice pyšná, ale doufala jsem, že těhotná bude. Samozřejmě, štěstí dneska přeje mrchám a P. z toho vyvázla jako "velká holka co už spala s klukem".Posuďte sami, stojí to za to? Přišla o to s děvkařem, na gauči v obýváku zatím co jí sledoval můj králík. Přišla o nejlepší kamarádku (to jí bylo asi jedno, k čemu kamarádka, když můžeš šukat, že?). Možná že tohle pár lidí pochopí, jo, byla opilá a nadržená, ale příběh bohužel pokračuje. Druhý ráno byl u mě doma ještě O. (byl do P. zamilovaný a 100x lepší kluk než T.). Koukali jsme na MTV a čekali jsme, až P. s T. vstanou, aby jsme je oba mohli probodávat znechuceným pohledem a vyhodit z bytu. V tom slyšíme zvuky z mého pokoje, ano, tušíte správně, bylo to tu zas. Tohle už překročilo všechny meze. Nejen že s nim spala jednou i když sem jí prosila, ať to neděla. Dělali to i v mém pokoji, v mojí posteli když jsem vzhůru já i O.

Pořád vám to příjde normální? Dobře, pokračujme. Neměla jsem sebemenší chuť je jít vyrušit, tak jsem jí jen napsala SMS, aby laskavě opustili můj byt. Asi po deseti minutách vyšla P. s T. z mého pokoje jako by nic, řekla "Ahoj" a když jsem od ní odvrátila pohled, reagovala na to jen se slovy "Fajn, nemluv se mnou". Po chvíli odešli a na mě s O. zbyl úklid pokoje a samozřejmě i "místa činu".

Druhý den ve škole nebyl tak strašný, jak jsem čekala, ba naopak. Náš společný kamarád M., známá třídní drbna, rozhlásil po celé třídě příběh našeho vzrušujícího víkendu, takže ta "špinavá práce" nezbyla na mě, vlastně jsem ani neměla chuť se s tím někomu svěřovat. Kluci se P. smáli a slečny byly znechucené, bohužel to netrvalo ani pár dní a P. přetáhla všechny "na svou stranu" a já zkončila s postem urážlivé hysterky.

O. jí po pár dnech odpustil, M. se stal jejím dobrým kamarádem a zpovědníkem a P. byla bez sebemenší skvrnky na pověsti. Posměšné pohledy byli věnovány mě a dlouhou dobu se to neměnilo, vlastně do konce školního roku.

Čekali jste happy end? Bohužel, ten se nekonal. Tedy konal, ale jen pro slečnu P. Dneska si to rozdá s každým, kdo se na ní hezky podívá. Tak co, je mladá, hezká, jen si užívá života, že? Stejně jí něco chybí, já vím co. Něco infekčního rázu, syfilis. Snad se ho brzy dočká. Ano, možná jsem já ta špatná.

Budu moc vděčná za vaše názory, ale pochybuju o tom, že si to někdo přečtě až do konce.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama