Veselé Vánoce 2012

15. července 2012 v 16:01 | J. |  Názory, povídky, kecy
Mnoho milionů lidí se bojí konce světa, který má nastat letos v prosinci. Abych byla upřímná, já v něj věřím. Možná nebude přesně 21.12.2012, ale bude brzo. Jenže lidi si neuvědomují jednu zásadní věc. Konec světa nemusí znamenat jen to, že se na planetu Zemi zřítí obrovský asteroid nebo to, že vybouchne slunce. Já si myslím, že si ten konec světa dokážeme zařídit pěkně sami. Nemluvím teď o globálním oteplování. Můj názor je ten, že se blíží něco jako 3. světová válka a protože dnes známe tolik druhů bomb (hlavně ty jaderné), nebude pro nás vůbec těžké tu naší planetu zničit.

Proč má být třetí světová válka? Museli byste žít tak 10 let v jeskyni, aby vám ušla ekonomická krize, která dnes panuje témeř všude, někde je to ještě snesitelné, jinde je to horší. Pamatujete si z dějepisu, proč začala 2. světová válka? Ano, také kvůli krizi.


Je dost možný, že nemám pravdu. Přeci jen nejsem politik. Ale jsou tu další fakta, kterých je potřeba si všimnout. Země je chytrá, až moc chytrá. O čem to zas mluvím? Na světě je už přes 7 miliard lidí a to není málo. Čím víc je lídí, tím víc musí být i potravin, takže se chová i více zvířat. V historii naší planety bylo už mnoho druhů "živočichů" které dnes neexistují. Například dinosauři. Má teorie je, že se přemnožili a bylo jich hodně, proto se jich Země "zbavila". Můžete namítat, že se jich nezbavila země, ale meteorit, takže vesmír. Já v tom tak velký význam nevidím. Oproti dinosaurovi je člověk jen malé díte v plenkách, protože jsme na světě "jen chvíli". (Co já bych dělala bez uvozovek?)

Člověk se přemnožil, jsme jak králíci v Austrálii. Přirozeným nepřítelem člověka je jen člověk sám. Abych dovysvětlila svou teorii; Země má jakýsi "program". Když je na ní mnoho "zátěže" tak se části zbaví. Do nedávna, když byl člověk ještě hloupý, to dělala za pomoci válek. Dnes? Na většině planety panuje mír, lidé se mají rádi, hippies z šedesátek by dneska měli o dost míň práce než tehdy. To je samozřejmě dobře, nejsem ani trošku proti míru, naopak, válka je hnus a žít v roce 1968, stanu se hippiesákem (gramatiku neřeště, slitování prosím). Zpátky k programu. Dnes, svět s minimem válek, plný lidí a zvířat, co s tím? Jelikož v okolí planety žádná hrozba není (alespoň na několik stovek let), zbývá jen jediná možnost, válka. I když teď jich je na světě opravdu minimum, vypadá to spíš jako "klid před bouří". Válka by dneska měla katastrofický konec, ale to si asi dokážete představit sami...

Budu ráda za každý váš názor. I ten negativní. J.
 


Komentáře

1 Kirara Kirara | Web | 28. července 2012 v 14:22 | Reagovat

Rok 2012, to je téma na pár stran xD. Já už četla o různých scénářích, jak to prý dopadne. Například ten výbuch slunce, třetí světová (která měla podle určitých věštců vypuknout minulej listopad xD), doba ledová, přepólování Země, zhroucení magnetickýho pole, útok mimozemšťanů nebo že se Země dostane doprostřed Fotonovýho pásu a vědomí lidí se posune na vyšší úroveň... Je toho fakt hodně :D. Osobně si myslim, že nic zkáznýho se nestane. Májové neřekli, že bude konec světa, podle nich je rok 2012 jen zavrčení jednoho cyklu a začátek dalšího. Nejpravděpodobněji to bude asi něco s vědomím a možná i změna toho magnetickýho pole... Je to jen můj názor :). Člověk může různě spekulovat a přemýšlet o možnostech, na konci se stejně ukáže pravda :). Doufám, že třetí světová válka nebude, no, možná někdo mocný využije toho datumu a rozpoutá nějakou katastrofu a pak nás z ní jakoby "zachrání" a nastolí Nový světový řád ale to je jenom další teorie aa ztrácím se v nich xD. Věřím ve vystřídání cyklů, tak jak to řekli Májové :). Tady se o tom zajímavě píše: http://zivotpostaru.cz/mayska-proroctvi/ Díky za tvůj článek, alespoň jsem si zas o něčem mohla popřemýšlet :). Tvoje teorie o čistícím programu je zajímavá :)

2 Kirara Kirara | Web | 28. července 2012 v 14:23 | Reagovat

[1]: *završení xDD
...za chyby se omlouvám

3 J. J. | Web | 8. srpna 2012 v 21:14 | Reagovat

Díky za názor. Na tohle téma je tu opravdu hodně věcí k promyšlení. Jsem moc ráda, že si to někdo přečetl :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama