You're gonna catch a cold, from the ice inside your soul

11. září 2012 v 15:47 | J. |  Život a deník J.
Pokud chceš vědět, o so jde, klikni sem.

Je zvláštní, jak se dokáže charakter člověka změnit, hlavně když dospívá. Řeknu vám něco o L., o klukovi, s kterým se nějaký ten pátek znám.

Včerejšek začal docela normálně, škola, burza učebnic, kde jsem se setkala s maturantama, oběd... Jak jsem přišla domů, šla jsem zapnout počítač, což normálně nedělám, většinou sedím do večera u telky.
Víte, jak jsem nedávno psala, že pořád myslím na L.? Včera mi napsal na facebook a sešli jsme se. Byla jsem šťastná jak malý dítě. Původně jsem měla v plánu se trochu vykrucovat a připomenout mu, jak mi ublížil. Ale chtěla jsem ho vidět tak moc, že hned, jak se mě zeptal, jestli se nechci sejít, řekla jsem, že jo. Ukážu vám kousíček z naší konverzace:


L.: zdravim
J.: To sou věci, ahoj.
L.: nechceš se sejít?
J.: dneska?
L.: bo
*no
J.: hmmm.. vlastně proč ne. nemám co dělat.
L.: a v kolik by se ti to hodilo?
...

Sešli jsme se na Muzeu, hned, jak jsem ho viděla, musela jsem se usmívat, slušelo mu to jako ještě nikdy. Povídali jsme si o prázdnínách, jeli jsme k němu domů, na zahradě jsme vypili lahev bílího vína a pak jsme se přesunuli do jeho pokoje. Celé léto jsem si představovala naší další zchůzku. Jak mi dal pusu, podlamovala se mi kolena a já věděla, že se stane něco úžasnýho. Vím, co vás napadá, ale ne, nespali jsme spolu, nejsem ten typ holky, která vidí kluka po 9 měsících a vleze s nim hned do postele. Po pravdě, v posteli jsme byli, ale.. udrželi jsme se. Všechno tu psát nebudu, není to žádnej erotickej deníček. L. mi řekl, že jsem se od posledně hodně změnila, což mě popravdě hodně potěšilo, protože co si pamatuju, na našich dřívějších zchůzkách bylo trapný ticho a přišla jsem si s nim hrozně prkenná. Holky, pokud máte kluka, co líbá jak L., závidím vám. Když už jsem musela jít domů, řekl mi něco v tom smyslu, že pro mě není "Ten pravej" a že si zasloužim někoho lepšího. Vůbec jsem ho nechápala. Věděla jsem, že on není typ na chození, ale nečekala jsem, že dospěl natolik, aby si to uvědomil taky. Asi dvacet minut mi říkal, že nechce, abych ho nesnášela, že mi nechce ublížit a že si někoho určitě brzo najdu. Nakonec jsem odešla, vůbec jsem nechápala, co se stalo, asi na mě ještě působilo to víno. Až dneska ráno mi došlo, že L. pravděpodobně nějakou dobu zase neuvidim. Abych byla upřímná, brečela jsem jako mimino. Teď netrpělivě čekám, jesli se mi L. neozve, ale nic.. Zas mi zbývá jen doufat, že se brzo uvidíme. Je zvláštní, jak se změnil. Dřív by mi řekl, že napíše a pak by se na mě vykašlal, neřekl by mi na rovinu, co se děje. Včera večer mi napsal, jestli jsem v pořádku. Nevím, jestli mám být ráda, že se mi splnilo moje veliký přání sejít se s L., nebo bejt neštastná, že je to zas pryč. Achjo. Prosím, poraďte mi. J.
 


Komentáře

1 Egoped Egoped | Web | 11. září 2012 v 16:08 | Reagovat

"Nejsem pro tebe dost dobrej" je už tak zprofanovaná lež a klišé, že nevěřím, že to ještě vůbec někdo říká :) Jinak, pokud to můžu přeložit znamená to "nejsi pro mě dost dobrá, nazdar" :)
Promiň

2 royalcreation royalcreation | E-mail | 11. září 2012 v 16:57 | Reagovat

Ahoj, prečítala som si tvoj problém a myslím, že si sa ho mala spýtať na rovinu, čo mu vadí. Pretože, podľa mňa bolo potom nezmyselné, aby ste sa stretli, keď ti na konci povie toto.... Úprimne, niektorí muži sú jednoducho svine...no aj tak nedokážem pochopiť, na čo sa s tebou stretol, keď sa to skončilo takto a ani ste spolu nespali... nemusel ťa potom naťahovať. No musíš to brať z tej lepšej stránky. Aspoň si to zistila skôr, ako si s ním to "niečo" mala :D

3 J. J. | E-mail | Web | 13. září 2012 v 15:55 | Reagovat

Díky moc za názory.
Nenapsala jsem tak docela všechno, je to trochu složitějši..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama