UFO - Všude kolem nás

16. března 2013 v 17:46 | J. |  Názory, povídky, kecy
Nedávno jsem si koupila časopis Enigma, speciál o UFO. Po přečtení pár stránek jsem si byla naprosto jistá, že nás pozorují mimozemšťané, že nám nad hlavami prakticky pořád létají talíře s mimozemskou posádkou a že nám vláda (především americká) jejich přítomnost tají. Hrozný vymejvárny mozků. Neříkám, že nevěřím v život mimo naší planetu, ale kdyby to všechno měla být pravda, tak jsme dost namydlení, vážení. Připravte se na invazi. Mimochodem, napadlo vás někdy, že starodávní bohové byli mimozemšťané? Já ty názory nechci nijak napadat, samozřejmě, je to možný. Třeba tak před 4 000 lety přiletěl nějakej ufon, lidi ho začali uctívat jako boha a on si řekl "No, proč ne?" a nevymluvil jim to. Dal vědět kámošum a ti přistáli na různých částech planety. V Řecku se představili jako Zeus, Athéna, Apollón, Héfaistos, v Římě jako Jupiter, Pluto, Mars (...). V Egyptě to byl Usir, Re, Eset a tak dále, a tak dále.
Možný to je.
Jestli máte někdo History channel, podívejte se na pořad "Vetřelci dávnověku". Často mají zajímavý postřehy, ale občas to dost přeženou, vidí UFO prakticky ve všem. Za epidemie (např. chřipky apod.) podle nich můžou mimozemšťani, protože přenesli na naší planetu viry a bakterie, proti kterým není lidstvo imunní. To ještě pochopit jde, to jo. Se stavbou pyramid a dalších staveb, u kterých nevíme, jak je lidsvo zvládlo postavit s takovou přesností, teoreticky taky mohlo pomoci něco mimozemského. Ale celkem pochybuju, že za naše války můžou ufouni. Za to si můžeme sami..

A co vy? Věříte tomu, že nás mimozemšťani sledují? Napište mi svoje názory, budu ráda :).
J.
 


Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 8. září 2013 v 10:01 | Reagovat

Mne sa zrovna dnes snívalo s UFO, ťažko nad tým uvažovať, nám zatiaľ musí stačiť info, že oficiálne ešte nevieme o nijakej inteligentnej forme života na inej planéte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama