Temná strana

7. září 2013 v 20:11 | J. |  Život a deník J.
Nuže. Dlouho jsem nepřidala žádnej článek, nějak se mi nechtělo. Stalo se pár zajímavejch i nezajímavejch věcí; ještě několik nicmoc schůzek s Tím chytrým, o kterým jsem mluvila minule, Paříž, Anglie, pak jsme se zas pohádali s M., v létě Řecko a tábor, kde jsem byla jako praktikantka a zároveň jsem byla i úspěšně vyhozená... Asi tu udělám nějakej cestovní deník nebo tak.

Může někdo zrušit ty debilní reklamy na YouTube??

No. K tomu, proč se tenhle článek jmenuje tak, jak se jmenuje. Začala jsem se scházet s jedním klukem, je to dobrej kámoš L., jsou si hodně podobní, jen tenhle není tak hnusnej k holkám a dá se s ním mnohem líp povídat o čem koliv. Dám mu přezdívku Black (jistej význam to má, ale nebudu ho prozrazovat). Zatím všechny naše schůzky byly tak nějak chlastacího rázu. Nemůžu alkohol odmítnout, nedokážu to. Ne, že bych byla nějak závislá, nepiju to proto, že by mi to chutnalo, ale když jsem opilá, je se mnou mnohem větší zábava. Střízlivá jsem nudná, tichá, zadumaná.. teda alespoň mi to tak přjde.
V den, co jsme měli první schůzku jsem mu jen tak ze srandy řekla, že u mě pak může přespat, protože matička není doma. Neřekla jsem to kvůli sexu, on se nějak zmínil, že když mu nevyjde přespání u kámoše, bude muset spát pod mostem, nepohod se s rodičema. Asi v půl dvanáctý mi volal, jestli u mě s kamarádem nemůžou přespat a já nemohla odmítnout, páč jsem mu to před tím už tak nějak nechtěně slíbila.
Přijeli tedy.


Povídali jsme si, jeho kamaráda nějak napadlo, že po mně budou malovat. Tak po mně malovali. Pak se šlo spát, do manželský postele jsme se vešli všichni tři (můj nápad to nebyl). Pak se Black svlíknul, s ním i jeho kamarád a bylo to žádáno i ode mě. Nesvlíkla jsem se. Byla mi navrhnuta i trojka. Nesvolila jsem jí. O pár hodin později jsem se
vzbudila a se mnou i Blackův kamarád. Nějak jsme se začali mazlit a pak jsme to zničehonic prostě dělali. Black byl pár centimetrů ode mě a spal.
Jsem strašná.
Jsem strašná?
S Blackem nechodím, jsme kamarádi. Kamarádi s výhodama. Mám ho ráda, ale naštěstí nejsem zamilovaná. To už tady bylo s L. a nedopadlo to dobře. L. teď žárlí a to mi dělá velkou radost. Od našich posledních schůzek jsem dost zhubla.

Ve středu jsem byla u L. na nějakym mejdanu. Byl tam i Black, jeho neskutečně identický dvojče a pár kamarádů. Hrozná sranda. Dneska je něco podobnýho znovu, jen čekám na pozvání. Zatím marně, tak mi držte palce. Jestli to někdo z vás dočetl až sem, napiště mi prosím něco. Klidně to, že jsem kurva. Třeba mi to pomůže..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama