Říjen 2013

IQ volby

29. října 2013 v 13:41 | J. |  Názory, povídky, kecy
Well,
tohle mě už napadlo u prezidentských voleb, co kdyby se volilo podle výšky IQ? Vemte si třeba tu volbu prezidenta, kdo volil Schwarzenberga a kdo Zemana? Nemyslím to tak, že Zemana volili jen blbý burani a Schwarzenberga géniové, ale stejně by ten výsledek byl jinej, (těm, co volili Zemana se omluvám, vaší volbu vám neberu, ale mezi námi děvčaty, je to pablb).

Jak by to mohlo fungovat?

  • Tak rozhodně bych dala víc hlasům mladším, třeba od 18 do 50 let, protože přeci jenom jde o nás a naší budoucnost
  • Lidem s IQ do 100 bych dala jeden hlas
  • 100-120 dva hlasy
  • 120+ tři hlasy
  • Komunisty úplně zakázat
  • Dát lidem možnost vyhodit ze strany určitýho člověka, kterýmu nevěří
Nebylo by to pak mnohem lepší?
Pište vaše názory, jestli se vám to zamlouvá nebo jestli je to podle vás úplná blbost :).
J.

Nedělní dilemata

20. října 2013 v 17:02 | J. |  Život a deník J.
Takže.
Dnešek byl takovej zvláštní den.
Ráno napsal PJ., bývalej.. poslední dobou na něj myslim nějak často. Asi tak rok má holku a já žárlila. Žárlím. Nevím jestli jen pro to, že mám dojem, že mi patří a ta holka na něj nemá právo, nebo i proto, že bych ho chtěla zpátky. Možná obojí. Já fakt nevim. Je to divný. No, tak dneska mi napsal, ze začátku jsme jen tak probírali školu, rodinu etc., ale pak mě pozval ven. Já bych normálně šla, ale měla jsem jít dneska do práce (ze který mě stejně na poslední chvíli odvolali, k tomu se ještě vrátím). Nakonec jsme se domluvili, že mě ve čtvrtek pozve na panáka, protože jsem měla nedávno narozky a on už to dřív slíbil. Takže půjdem ve čtvrtek večer na panáka. ALE co když to nezkončí jen u jednoho panáka, ale bude toho o dost víc? Co když to mezi náma zase zajiskří? Co když mě chce zpátky? Co ta jeho? Nemám tu holku ráda, ale asi to bude jen tím, že ona má PJe a já ne.. Určitě s ním na tu schůzku jít chci (říkám "schůzku", protože nevím, jestli to má bejt i rande nebo ne), jen bych chtěla vědět, jak to bere on..

Teď k tomu, jak to bylo dneska s tou prací, celej den jsem čekala, až zavolaj a řeknou mi, že do práce nemusím,
to mi v meku dělají pravidelně každou neděli, protože tam je málo zákazníků. Měla jsem tam jít na třetí a když mi do dvou pořád nevolali, šla jsem, i když teda dost nerada protože jsem chtěla celej den jen lenošit.. JENOMŽE ty svinčata mi zavolali až když jsem byla v metru, takže jsem se nakrknutá rozhodla jít si něco koupit, no a když já nakupuju nasraná, utrácim. Koupila jsem si tak milion věci, co nepotřebuju. Měli by mi to proplatit.

Jak se máte vy? Co si myslíte o tom s PJ.?
J.

J. se dala na cvičení, aneb dietní okénko

7. října 2013 v 17:17 | J. |  Život a deník J.
Kochejte se chvíli tou animací.
Je hustá.
Ještě chvíli se kochejte.
No to už by stačilo..

Nuže.
Jak vám napovídá nadpis, budu cvičit. Když jsem byla malá, bývala jsem tlustá. Ne nějak obézní, ale dost tlustá. To mi vydrželo až topatnácti let, to jsem měla skoro 80 kg. Jednou, když dávali v televizi film "Zamilovaný profesor", mi v hlavě něco přeplo a začala jsem hubnout. Cvičila jsem, jedla míň.. Během necelýho roku jsem zhubla skoro deset kilo, tak jsem byla celkem spokojená.. Poslední dobou jsem bohužel pohyb hodně zanedbávala. když jsem se vrátila z tábora, dost jsem zhubla a tak jsem neměla takový výčitky při jídle. Začala jsem fakt hodně jíst a přejídat se.
Pokaždý jsem si říkala: "Noaco, teď si to můžu dovolit, zhubla jsem." Ale pak jsem si na tu spoustu jídla zvykla a od začátku školního roku jsem přibrala tak 3 kg. Do konce tohoto roku bych je chtěla zas shodit, snad i trochu víc. Mám takovej plán, až zhubnu a nebudu mít tak kulatej obličej, nechám si ostříhat vlasy. Úplně jsem se zamilovala do toho účesu, jak je na fotce. KRÁ-SA! Jen na to musí být správný tvar obličeje a na mim překážej faldíčky.. :D
Před chvílí jsem docvičila s Jillian, celkem záhul, ale mám po tom takovej dobrej pocit. Je to taková ta známá 30ti denní výzva, tak to fakt nesmim vzdát a dodržet. Držte mi palcee! :)
J.