J. se dala na cvičení, aneb dietní okénko

7. října 2013 v 17:17 | J. |  Život a deník J.
Kochejte se chvíli tou animací.
Je hustá.
Ještě chvíli se kochejte.
No to už by stačilo..

Nuže.
Jak vám napovídá nadpis, budu cvičit. Když jsem byla malá, bývala jsem tlustá. Ne nějak obézní, ale dost tlustá. To mi vydrželo až topatnácti let, to jsem měla skoro 80 kg. Jednou, když dávali v televizi film "Zamilovaný profesor", mi v hlavě něco přeplo a začala jsem hubnout. Cvičila jsem, jedla míň.. Během necelýho roku jsem zhubla skoro deset kilo, tak jsem byla celkem spokojená.. Poslední dobou jsem bohužel pohyb hodně zanedbávala. když jsem se vrátila z tábora, dost jsem zhubla a tak jsem neměla takový výčitky při jídle. Začala jsem fakt hodně jíst a přejídat se.
Pokaždý jsem si říkala: "Noaco, teď si to můžu dovolit, zhubla jsem." Ale pak jsem si na tu spoustu jídla zvykla a od začátku školního roku jsem přibrala tak 3 kg. Do konce tohoto roku bych je chtěla zas shodit, snad i trochu víc. Mám takovej plán, až zhubnu a nebudu mít tak kulatej obličej, nechám si ostříhat vlasy. Úplně jsem se zamilovala do toho účesu, jak je na fotce. KRÁ-SA! Jen na to musí být správný tvar obličeje a na mim překážej faldíčky.. :D
Před chvílí jsem docvičila s Jillian, celkem záhul, ale mám po tom takovej dobrej pocit. Je to taková ta známá 30ti denní výzva, tak to fakt nesmim vzdát a dodržet. Držte mi palcee! :)
J.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama