Out where the dreams are high, out where the wind don't blow

2. listopadu 2013 v 14:45 | J. |  Život a deník J.
Out here, the good girls die
And the sky won't snow
Out here, the bird don't sing
Out here, the field don't grow
Out here, the bell don't ring
..
Hádky s matičkou fakt miluju. Většinou se zvládnu držet, ale teď už to fakt přehnala. Má tak dvacet chlapů (ve skutečnosti spíš 4, ale to je pořád dost). Když mě s nějakým seznámí, snažím se ho brát spíš jako takovýho hodně vzdálenýho strejdu, kterej stejně zase brzo odejde a už ho možná nikdy neuvidím. Vždycky to ale tak snadný není. Její poslední vážnější známost sem si oblíbila, (vážnější u mojí máti znamená, že není jedním ze čtyř, nýbrž jedním ze dvou). Je to fakt chytrej chlap, milej, hodnej, praštěnej a vtipnej. Ze začátku jsem si od něj držela odstup, ale čím častějš jsme se s ním vídali, tím radši jsem ho měla. Dokonce jsme spolu jezdili o prázdninách na dovolenou. Máti s ním vydržela celkem dlouho, dost dlouho na to, abych ho začala brát jako člena rodiny.
Ale co se nestalo? Matička asi dostala lepší nabídku od jinýho, od jiných.. Schůzky s ním byli čím dál tim víc vyjímečný až mi oznámila, že s ním končí. Co já? Nezajímá jí, že k němu třeba mám nějakej vztah? Nemyslete si, že jsem do něj nějak zamilovaná, mám ho ráda jako strejdu nebo tak. Několikrát jsem jí přemlouvala, ať ho zas pozve na návštěvu, pořád to odkládala, že se mu ozve pozdějc a pozdějc. Nedávno, na moje narozky, nás pozval do posilovny. Řekla jsem matce, že tam chci jít, že jsou to moje narozky tak ať to pro mě vydrží. Prej, že se mu teda ozve, zas pozdějc, samozřejmě.
Dneska jsem jí u oběda připomněla, že by mu už mohla napsat, od mejch narozenin uplynul už skoro měsíc. Co mi odpověděla? "Já už na něj nemám nervy, kašlu na to."
Odešla jsem od stolu.
Teď jsem na ní naštvaná.
Nežádám jí, aby s ním zase chodila nebo co. Chci ho jen čas od času vídat.
Je to tak špatný? On jí nic neudělal, nijak jí neublížil ani po ní nic nechce. Jen by nás rád viděl.
Chci toho tak moc?
 


Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 6. listopadu 2013 v 21:21 | Reagovat

Ten gif tak miluju :D kolikrát jsem ho posílala lidem :DD ježiš :DD dík za připomenutí starých časů! To je best! :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama