Leden 2014

Salám a kafe

25. ledna 2014 v 15:31 | J.
Jelikož jsem nenažraná* a neustále hladová, vím, o čem mluvím.. Nemíchejte tyhle dvě věci dohromady, radim vám dobře. Fujtajxl.
Dneska mám náladu se bezdůvodně opít, blbnout, smát se.. a to se mi ani nic moc zajímavýho nepřihodilo. Jeden kámoš, teda skoro kámoš.. on to asi ani neni můj kámoš, ale kámoš mýho ex, takže to chvíli byl i můj kámoš, ale už to neni můj kámoš.. to je jedno, prostě pořádá oslavu a ty jeho oslavy vždycky za něco stojej a vždycky mě zval, ale letos ne.. tak čekám až mi facebook řekne, že jsem taky pozvaná, ale zatim to asi nikoho nenapadlo. Poor J.
Ten chytrej mi píše, většinou jen kvůli úchylárnám, ale alespoň jeví zájem. Proč nejeví zájem i ten pařmen kterej mě nechce pozvat na oslavu doprčic. Štve mě to.
Včera a dneska napsal F., před dvěma lety bych z toho byla nadšená, skákala bych až ke stropu radostí atp., ale teď mi to spíš příjde jen vtipný. Psal, že jsem hezká a tak, měl i řeči typu "Chci tě". Hustý no, ale dneska mi to je fuk.
Normálně furt držim tu třicetidenní výzvu, jsem dobrá, ne? Už jsem u 13. dne, tak schválně, jestli to vydržim až do toho 30.

Jestli si chcete poslechnout suprmegahustou písničku, TADY JE. Nemáte zač.

Nuže, ponaučení z tohoto dne je, salám a kafe dohromady je fuj, zvěte J. na oslavy narozenin a poslouchejte dobrou muziku. Báj bičis.

*Jestli jsi četl nenažraná jako nadržená, hanba ti. Ale taky mi to tak přišlo. Jsem úchylná.

J. zas hubne

14. ledna 2014 v 16:00 | J. |  Život a deník J.
Tentokrát podle 30ti denní výzvy.
Chtěla jsem chodit na zumbu, ale máti to jaksi nehodlá financovat a já jsem škrt, takže cvičím zadarmo, ale nejsem si jistá tím efektem...
Znáte ty výzvy? Celkem trend, už nějakou dobu, když jsem byla v Řecku, dělala jsem tam tu výzvu se dřepama a podle mě to fungovalo, protože jsem tam nepřibrala i přes to, že jsem žrala jako tři ukrajinský zedníci (tohle přirovnání mám od matičky).
No, teď jdu zase do tý výzvy se dřepama + prkno. Jestli to prkno náhodou neznáte, tak se koukněte na net, já to nedokážu dost dobře vysvětlit.
Začala jsem včera, takže mi zbývá ještě krásných 29 dní. Jsem zvědavá. Dneska jsem se vážila a je to smutný, fakt smutný... ale to jsem mohla čekat.
Taky se musím krotit v jídle, samozřejmě, to bude teprve výzva.

Co vy? Snažíte se některá zhubnout? Jak? Máte nějaký zkušenosti se 30ti denní výzvou?
Napište mi, sweethearts.
J.

Jak to všechno dopadlo - aneb aktualizace vysvětlivek

11. ledna 2014 v 0:00 | J. |  Život a deník J.
Ten pes je skvělej.
Nu, musím trochu zaktualizovat vysvětlivky, napsat jak jsem na tom s těma jedincema teď a tak. Nevím sice, jestli to někoho zajímá, spíš ne, ale co by, kdyby, že jo.

P. - Tak nějak se ve třídě tolerujeme, ale nemluvíme spolu. Pořád jí nesnášim.
O. - Vídáme se ve škole, ale ani se nepozdravíme a celkem mě to mrzí..
M. - Občas se sice hádáme, ale je to můj nejlepší kamarád, zbožňuju ho.
T. - Stejnej debil, nic se nezměnilo, nevídám ho.
K. - Pořád jsme dobrý kamarádky, dokonce spolu i pracujem a sedíme v lavici ve škole.
L. - Je to děvkař, sice je fakt hezkej, sviňák jeden, ale úchyl s oblibou ve velkejch zadcích.
PJ. - Jednou jsme spolu ulítli, v autě.. ne ulítli jako uletěli, chápete. Má holku, já jí nesnášim, ale to nic neomlouvá.
F. - Nic novýho, pořád to bude jen dětská táborová láska a tím to nejspíš hasne.
Black - Už nejsme kamarádi, už nejsme nic, ale nechybí mi, pořád by jen chlastal.
Ten chytrej - Nevím, s ním možná ještě něco bude...
Parrot - Často na něj myslím, chci ho vidět, chci s ním mluvit...

Všichni mají kocovinu, jen já sedím u počítače

8. ledna 2014 v 8:53 | J. |  Život a deník J.
... protože včera byl maturiťák.
Chtěla jsem na něj jít taky, ale kámoška, která měla jít se mnou, si to rozmyslela. Prej "To je zbytečný.", to říká furt, a jestli to přede mnou řekne ještě jednou, dám jí pěstí. Achjo.. maturanti.. byl tam i Ten chytrej, kterej už sice maturoval dávno, ale na plesy chodí.
Alespoň jsem pracovala, dělám takovou psychologickou práci do jedný soutěže, jo no, jsem chytrá. Snad je to dobrý, ale zbývá mi ještě hrozně práce, navíc nevím, kam mám kdy s tim jít (a tím nechci říct do pr*ele), u nás na škole mi nění nikdo schopnej říct, co mám dělat, nikdo mi to nechce vést, všichni dělaj mrtvýho brouka. Moje profesorka na OSZ řekla, že si to maximálně tak přečte, ale to je všechno. Dě*ka, fakt. Stejně bych asi ani nechtěla, aby mi to vedla ona, protože je taková přiblblá, ale lepší někdo, než nikdo. To dává smysl.
Už se musím chystat do školy, pak jdu do práce, zítra píšu písemku z chemie, kterou nesmim pokazit, tak schválně.
Čus

Pálkou do kolen

3. ledna 2014 v 2:25 | J. |  Život a deník J.
Zduř.
Promiňte, že jsem tu dlouho nebyla, experimentovala jsem na tumblru, jsem tam sic docela oblíbena, žel nenaplňuje mě to tolik, jako blogování.
Mám pár novinek, očíslujme si je, pro přehlednost vše;
  1. V Meku mě balí jeden kluk, je o hlavu menší než já (doslova o hlavu), hrozně stydlivej, ale když se rozkecá, je s ním i sranda. Můj typ to ale není. Jen nevím, jak mu to říct, aniž bych zranila jeho city. Jsem totiž hodná osoba.
  2. Dneska jsem měla randez-vous s jedním klukem, kterýho jsem poznala na seznamce. Ani nevím, jestli to bylo dobrý nebo špatný, ale snad spíš dobrý. Je chytrej, hezkej, milej... jen jsem z dřívějška zvyklá na trochu akce.. víte co.. Na konci, když mi jel bus, jsem čekala, že mi dá alespoň pusu a on nic. Tak jsem popošla pár kroků k autobusu, ale řekla jsem si "kurva co" a vlepila jsem mu pusu. Byl hrozně překvapenej, ale prej mile překvapenej. Tak nevim...
  3. Dnes (vlastně už včera, jak tak koukám na čas) mi napsal Ten chytrej, došlo to až na úchylný řečičky a fotky, ty teda byly jenom z jeho strany, ale moje sebeúcta tímto klesla až na nulu, protože on mi celkem ublížil.. na druhou stranu se moc hezky omluvil a já jsem přeci ta hodná osoba.
Zatím vše, další zajímavosti dodám, možná. Mějte se, prdi.