Pálkou do kolen

3. ledna 2014 v 2:25 | J. |  Život a deník J.
Zduř.
Promiňte, že jsem tu dlouho nebyla, experimentovala jsem na tumblru, jsem tam sic docela oblíbena, žel nenaplňuje mě to tolik, jako blogování.
Mám pár novinek, očíslujme si je, pro přehlednost vše;
  1. V Meku mě balí jeden kluk, je o hlavu menší než já (doslova o hlavu), hrozně stydlivej, ale když se rozkecá, je s ním i sranda. Můj typ to ale není. Jen nevím, jak mu to říct, aniž bych zranila jeho city. Jsem totiž hodná osoba.
  2. Dneska jsem měla randez-vous s jedním klukem, kterýho jsem poznala na seznamce. Ani nevím, jestli to bylo dobrý nebo špatný, ale snad spíš dobrý. Je chytrej, hezkej, milej... jen jsem z dřívějška zvyklá na trochu akce.. víte co.. Na konci, když mi jel bus, jsem čekala, že mi dá alespoň pusu a on nic. Tak jsem popošla pár kroků k autobusu, ale řekla jsem si "kurva co" a vlepila jsem mu pusu. Byl hrozně překvapenej, ale prej mile překvapenej. Tak nevim...
  3. Dnes (vlastně už včera, jak tak koukám na čas) mi napsal Ten chytrej, došlo to až na úchylný řečičky a fotky, ty teda byly jenom z jeho strany, ale moje sebeúcta tímto klesla až na nulu, protože on mi celkem ublížil.. na druhou stranu se moc hezky omluvil a já jsem přeci ta hodná osoba.
Zatím vše, další zajímavosti dodám, možná. Mějte se, prdi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama