Salám a kafe

25. ledna 2014 v 15:31 | J.
Jelikož jsem nenažraná* a neustále hladová, vím, o čem mluvím.. Nemíchejte tyhle dvě věci dohromady, radim vám dobře. Fujtajxl.
Dneska mám náladu se bezdůvodně opít, blbnout, smát se.. a to se mi ani nic moc zajímavýho nepřihodilo. Jeden kámoš, teda skoro kámoš.. on to asi ani neni můj kámoš, ale kámoš mýho ex, takže to chvíli byl i můj kámoš, ale už to neni můj kámoš.. to je jedno, prostě pořádá oslavu a ty jeho oslavy vždycky za něco stojej a vždycky mě zval, ale letos ne.. tak čekám až mi facebook řekne, že jsem taky pozvaná, ale zatim to asi nikoho nenapadlo. Poor J.
Ten chytrej mi píše, většinou jen kvůli úchylárnám, ale alespoň jeví zájem. Proč nejeví zájem i ten pařmen kterej mě nechce pozvat na oslavu doprčic. Štve mě to.
Včera a dneska napsal F., před dvěma lety bych z toho byla nadšená, skákala bych až ke stropu radostí atp., ale teď mi to spíš příjde jen vtipný. Psal, že jsem hezká a tak, měl i řeči typu "Chci tě". Hustý no, ale dneska mi to je fuk.
Normálně furt držim tu třicetidenní výzvu, jsem dobrá, ne? Už jsem u 13. dne, tak schválně, jestli to vydržim až do toho 30.

Jestli si chcete poslechnout suprmegahustou písničku, TADY JE. Nemáte zač.

Nuže, ponaučení z tohoto dne je, salám a kafe dohromady je fuj, zvěte J. na oslavy narozenin a poslouchejte dobrou muziku. Báj bičis.

*Jestli jsi četl nenažraná jako nadržená, hanba ti. Ale taky mi to tak přišlo. Jsem úchylná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama