Březen 2014

I want to roll 'round, like a kid in the snow

31. března 2014 v 17:24 | J. |  Život a deník J.
Povinně poslechnout TADY. Je to suprčupr písnička, ani nevím, proč teď poslouchám Vánoční, ale jsou to prostě Killeři. A Velikonoční asi nemaj..
Nucož, mám dost novinek. Ani nevím, čím začít. Už vim, dobrý.
  1. Mám kluka, třikrát hurá. No, hurá... Není to ono, je mi jasný, že to brzo zkončí, ale nevim jak to zařídit. Je do mě blázen, problém je v tom, že já do něho ani ne. Přitom je skvělej. Ale Parrot to není... Kdo je Parrot? Můj bývalej učitel výtvarky (není to jeho pravý jméno), všechny kluky teď s nim porovnávám, protože jsem do něj prostě zamilovaná tak hodně, že to až není zdravý. Přidám ho do vysvětlivek. No, ještě k tomu mýmu boyfriendovi, koupil si kvůli mě lístek na Majáles. Že já kráva ho tam zvala. Teď se s ním do 30. dubna nemůžu rozejít, protože to by tam pak buďto musel jít sám, nebo by mu lístek propadnul a já bych byla za mrchu. Nojo, ale chodit s nim, když ho nechci, to vůbec není mrchovský, žejo....
  2. Na naší škole byl divadelňák (divadelní festival, každá třída má jedno představení a škola se tím celej den kochá). Přišel samozřejmě i Ten chytrej. Fakt vtipná scéna, šla jsem kolem něj a on, hned jak mě viděl, skopil oči.. ok, neni to tak vtipný. Naštval mě, úplně mi zkazil den, pakůň jeden. Odpoledne mi napsal, jestli nechci do kina. Aha no, ve škole jsme úplně cizí, po tom všem, co se mezi náma stalo a najednou mě zve do kina. To víš že jo. Prej, že se asi styděl, nebo byl příliš rozptýlen. Pak mi napsal větu, která mě vážně rozesmála a nasrala v jednom; "Jsem komplikovaná povaha a užívám si to". Dement, fakt. Aby toho nebylo málo, na poslednim představení divadelňáku jsem si při sedáni rozdrhla kalhoty na skvělym místě - pod prdelí. Cesta domů byla vážně skvělá.
  3. Dokončila jsem svojí stáž v kavárně a nejspíš teď půjdu do Jedličkárny.. ještě uvidim.
  4. Propadám z matiky. Je to v řiti.
  5. Dneska jsem nějaká sprostá.
Zatím asi vše. So long and thanks for all the fish.