Pití, gauč a ovladač (a zoufalky)

7. května 2014 v 8:06 | J. |  Život a deník J.
Boha co je tohle za animaci... no proč ne.
J. opět cvičí (ale teď už vážně, né jako předtím). Víteco, bude léto a zatím se necejtim na šortky. Ale to příjde. Snad. I když dnešní pohled do zrcadla ve spodním prádle mi sebevědomí vůbec nezvednul... Včera jsem se viděla s Lén, zatáhla jsem kvůli ní školu a jely jsme nakupovat (teda "nakupovat" - bez peněz, páč týden před výplatou jsem pravidelně švorc). Dostala k vánocům profi-fotky a tak jsme potom jely do ateliéru, kterej jsme hledaly asi půl hodiny, teplej fotograf mě s ní taky párkrát vyblejsknul a občas tam vypadám fakt dobře. Bolí mě rameno a nevim proč. Neva.
Z ateliéru jsem jela rovnou do práce a v metru jsem potkala partičku kámošů ze třídy, kteří zrovna šli ze školy.. náhodička, ale můj důvod k zatáhnutí přijali vcelku dobře. Pak jsme v metru řešili vyspím-li se nebo ne s jedním s nich, protože je to panic a je mu to líto. Romantisch.

Poslední dobou sjíždím zoufalky. Docela jsem klesla, ještě nedávno jsem koukala výhradně na Black Mirror, League of gentlemen, Black Books a Monty Pythony.... I mozek se přeci musí někdy odreagovat a můj mozek má evidentně rád příběhy o tom, kdo se s kým vyspal a kdo koho podved. Nojo, gymnazistka (ne gymnastka, gymnazistka).

Jo a zvýšili mi plat. O 6 korun na hodinu. To potěší.

Možná si ještě pustím kus nějakejch zoufalek, ale za 25 minut bych už měla jet do školy no.... Kousek stihnu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama