Srpen 2014

Párty hárd a čaj s mlíkem

17. srpna 2014 v 14:13 | J. |  Život a deník J.
Dlouho jsem se neozvala nu.. Taky mám hodně novinek, ale stejně teď nejspíš budu psát o tom, co se mi stalo minulej týden.
Byla jsem skoro celej týden s Lén, nejdřív jsme byly pár dní u ní doma v Teplicích a pak jsme jely k nám. Až teprve v Praze to začlo bejt doopravdy zajímavý, holčičky se rozhodly pařit.
Koupila jsem si nový šaty, černý silonky a šlo se. První den jsme se sešly s celou partou z tábora, včetně Roberta, kterej přišel už zhulenej a nalitej. Šli jsme do Starskyho, tancovali jsme, pak jsme se seznámili s dvouma Francouzema, jeden byl pro mě a druhej pro Lén, ale byla tam ještě E., která mě v poslední tobě hrozně štve a ten den to ještě dorazila. Když jsem se líbala se svym Francouzem tak tam jen stála a čuměla, (mimochodem, nemají Francouzi povinný doučování francouzáků? protože Valentýn byl vážně dobrej) pak nám diktoval svoje číslo a ona si ho uložila a když jsem jí ze srandy řekla "Ty mi děláš do Valentýna, jo?" tak odpověděla "Hm, no a co?" a pak pořád opakovala, že se jí líbíl a že je zvědavá, jestli si jí bude pamatovat. Sviňa jedna. No, všichni ostatní co tam byli s náma říkali, že je to kráva, tak mi to zlepšilo náladu a kašlala jsem na ní. Tohle se tu noc opakovalo ještě několikrát, když se mi někdo líbil tak jí se líbil taky a netajila to, není to tím, že by jsme měli snad stejnej vkus, ale podle mě má nějakej psychologickej problém, kdy mě potřebuje za každou cenu předhodit. Nu, nepovedlo se jí to.
Druhej den jsme šli zas, ale tentokrát se E. moc dlouho nezdržela. My s Lén jsme si zase našly brzo pár kluků a na ní nikdo nezbyl, na chudinku. Tak se urazila, že si jí nevšímáme a šla domů.